Kütahya Çizelgesi İletişim
       
Tatil Güneşi
Karadeniz Turları için mail listemize kayıt olun kampanya, indirim ve gelişmelerden anında haberdar olun.
E-Mail
Ad ve Soyadınız
Cep Telefonu
Şehir
 
 
 
Ayşe Sucu (Yorum)
 
  icon Sumela Manastırı
  icon  Ayder Kaplıcası
  icon Uzungöl
  icon Ayasofya Müzesi
  icon Batum
 
Klasik Doğu Karadeniz Turu
 
Butik Doğu Karadeniz - Batum Turu
 
Zenofon Tours Channel On Youtube
Facebook
Online Uçak Bileti
Butik Doğu Anadolu - Batum Turu
"6 Gece 7 Gün"
Butik Doğu Anadolu Turu
Sumela Manastırı, Trabzon Öşk-Vank, Artvin Çİfte Minerali Medrese, Erzurum ani Ağrı Dağı, Ağrı
Ağrı Dağı, Doğubeyazıt İshakpaşa Sarayı, Doğubeyazıt Nuh'un Gemisi, Doğubeyazıt Muradiye Şelalesi, Van Akdamar Kilisesi, Van
  Son Hareket
... Haziran  0 Kişi Kayıt
...Temmuz  0 Kişi Kayıt
Turumuz minimum 8 kişi ile hareket eder!
Rezervasyon
Tur Fiyatı:   
Nakit:   
Single Farkı:    
Çocuk:   
Çocuk indirimleri ebeveynlerle aynı odada kalınması halinde 5-11,99 yaş için geçerlidir. 0-5 yaş arası çocuklar turumuza kabul edilmemektedir
Banka Hesaplarımız
Ödeme Seçenekleri
Taksit

Masalsı şehirler diyarı...

Maksimum 14 kişi ile kültür, tarih ve doğal güzelliklerin tanıtıldığı 7'den 70'e herkesin katılabileceği butik turumuz Trabzon'dan başlayıp Doğu Anadolu'nun tarihi ve doğal güzellikleri içerisinde yol alarak Van'da bitmektedir.

Karadeniz sahilinden başladığımız gezimizle Sumela Manastırı ve Karagöl ziyaretleri sonrası Artvin'e varacağız. Çoruh'un derin kanyonları içerisinden devam ederek Yusufeli bölgesinde Gürcü mimarisinin en nadide eserlerini yakından tanıyıp Erzurum' da Selçuklu İmparatorluğu'nun izlerini yakından göreceğiz. Kars'a vardığımızda ise Türkiye-Ermenistan sınırıda Ortaça Çağın altın şehri Ani'yi ziyaret edeceğiz. Ağrı Dağının eteğinden geçerek varacağımız Doğubeyazıt'ta dünyanın 7 harikasına aday İshakpaşa Sarayı, Türkiye-İran sınırında Dünyanın 2.büyük meteor çukurunu ve Ağrı Dağında Nuh'un gemisini ziyaret edeceğiz. Muradiye şelalesi zirareti sonrası varacağımız Van' da Urartu'dan kalan tarihi kent Tuşba ve Van kalesini ziyaret edeceğiz. Akdamar adasında bulunan Ermeni mimarisinin nadide eseri Akdamar Kilisesi ise gezimizin finali olacaktır.

@zenofontours /zenofontours Yorum Albüm
Butik Turun Avantajları
Twitter YouTUBE Facebook sİZİN yORUMLARINIZ Fotoğraf Albümü
TUR PROGRAMI
Bookmark and Share
Tur Programı & Mail Order & Sözleşme
Aldatmaca yok! Sürpriz masraf yok!
Turlarımızda; ilave ücret toplanmaz, extra tur satılmaz, uzak otellerde konaklanmaz...
 

TUR PROGRAMIMIZ GÜNCELLENMEKTEDİR

 Ücrete Dahil
 
 • REZERVASYON
 • KONAKLAMA
 • ULAŞIM
 • REHBERLER
 • ÖNEMLİ BİLGİLER
*
*
*

Leave this empty:

*
Kişi İsimleri
close

Rezervasyon talebiniz gönderdikten en geç 24 saat sonra sizinle irtibata geçilecektir.

Rezervasyon yukarıda bulunan talep formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Formu doldUrup "gönder" butonuna tıkladıktan en geç 24 saat içerisinde sizinle irtibata geçilecektir. Eğer bu süre zarfı içerisinde sizinle irtibata geçilmedi ise lütfe durumu 0462 326 20 26 nolu telefonumuzu arayarak bildiriniz. Ayrıca dilerseniz rezervasyon işleminizi telefonla da yaptırabilirsiniz. Acentamızdaki görevli arkadaşlar her konuda size yardımcı olmaktan memnunluk duyacaklardır.

  Turumuza İstanbul'dan katılmak isteyen misafirlerimiz Back-Up Travel vasıtası ile de kayıtlarını yaptırabilir.
  BACK-UP TRAVEL
  Büyükdere Caddesi, Noramin İş Merkezi No: 55
Kat: B3 34398 Maslak, İstanbul
Tel: 0 212 331 03 39 | Faks: 0 212 285 49 84

Aşağıdaki linki tıklayarak tur programını, sözleşme şartlarını ve kredi kartı ödemesi için mail-order formunu içeren World veya PDF dosyamızı bilgisayarınızda görüntüleyebilir, bilgisayarınıza kaydetebilir veya yazıcınızdan çıktısını alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme için mail order formunu doldurduktan sonra üzerinde yazılı olan faksımıza göndermelisiniz.. Peşin ödeme için banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz.

  Mail Order Ödeme ve Tur Kayıt Formu  
Mail Order
mailorder
 
 

 

 


REZERVASYON VE İPTAL ŞARTLARI

 1. Rezervasyonun kesinleşmesi için ödeme işleminin tamamlanması gerekmektedir. Turdan 21 gün öncesine kadar yapılan iptallerde kesintisiz iade yapılır.
 2. Tur hareket tarihinden 8 gün öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son 7 gün içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.
 3. Turdan 14 gün öncesine kadar ödemenizden herhangi bir kesinti yapılmaksızın kaydınızı bir sonraki haftaya kaydırabilirsiniz. Son 7 gün içerisinde yapılan rezervasyon değişikliği halinde ise %30 no show bedeli talep edilir.
 4. Turun yeterli sayıya ulaşamayıp acenta tarafından iptali halinde tura rezervasyon yaptıran kişilerin yaptığı nakit ödemelerin iadesi en geç iptalin yapıldığı günü takip eden ilk işgününde yapılır.
 5. Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.
 6. Rehberimiz gerekli görmesi halinde program üzerinde değişiklik yapabilirler.
 7. Yasa tarafından mecburi kılınan Turizm Sigortası kişileri değil satın alınan turu güvence altına almaktadır.
 8. Zenofon Tours bütün turları esnasında fotoğraf yada film çekme ve bunları tanıtım ve ticari amaçlı kullanma hakkına sahiptir.
 9. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda TÜRSAB Kütahya Çizelgesi ve ilgili yasa hükümleri uygulanır. Bu sözleşmeden doğabilecek anlaşmazlıklar için TÜRSAB Tahkim Kurulu ve Trabzon Mahkemeleri yetkilidir.
 10. Yukarıdaki şartlar Butik Doğu Anadolu & Batum Turu İçin geçerlidir.

Turlarımızda Konaklama tesislerin seçimine çok önem veriyoruz. Sizlerin de çok önemsediğinizi biliyoruz..

Otellerimiz daima bulunduğu bölgenin en iyisidir. Programın akışına göre özenle seçilmiştir. Odaları, yemekleri, hizmet kalitesi, temizliği ve konumu ile konaklama tesislerimiz için siz de daha iyisi olamazdı diyeceksiniz!

 

ULAŞIM

Bizim için sizi zamanında ve güler yüzümüzle karşılamak çok önemlidir.

Tura katılmadan 1 gün evvel acentamız tarafından Trabzon'a varış saatiniz ve varış yeriniz tekrar teyit ediyor ve bilgiler sizi karşılayacak rehberimize veriliyor.Turumuzun başlangıç ve bitiş yeri Trabzon'dur. Buluşma yerlerimiz Havalimanı, Otogar ve şehir merkezidir (Zenofon Tours).Sabah 08:00'den itibaren varış önceliğine göre rehberimiz ve aracımız tarafından karşılanıyorsunuz.

1. Alternaif (Kendi Aracınızla)
Buluşma yeri Trabzon şehir merkezinde bulunan acentamız Zenofon Tours’dur. Buluşma saati sabah 10:00

2. Alternatif (Uçakla)
Buluşma noktası Pazartesi günü saat 09:00'da Trabzon Havaalanı'dır. Uçakla gelecek misafirlerimiz bu saate uygun olacak şekilde uçak bileti rezervasyonlarını kendileri yaparak tura katılabilirler. Tur bitiş yeri Trabzon Hahavalanı'dır. Dönüş için Cumartesi günü 18:00’den sonraki uçaklara rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ayrıca tüm havayolları biletlerinin satış acentası olan acentamız uçak bileti temini konusunda size yardımcı olabilir. Bilet fiyatları 49 YTL'den başlayıp 298 YTL'ye kadar çıkabilmektedir. Rezervasyonunuzu nekadar erken yaparsanız biletinizi okadar ucuza alma imkanınız olacaktır.

bilet

3. Alternatif (Otobüsle)
Otobüsle gelenler için buluşma yeri Trabzon Otogarıdır. Buluşma saati 08:00-. 11:30'dur. Dönüş için Cumartesi günü 18:00'dan sonra Trabzon'dan hareket eden otobüsler uygundur.

Online otobüs bileti alabileceğiniz firmalar
Ulusoy Turizm ON-LINE bilet için internet sitesi Metro Turizm ON-LINE bilet için internet sitesi

 


Butik Doğu Karadeniz Turu Ulaşım Aracı

Butik Tur Araç Albümü (Facebook)

Konforlu yeni model tur aracımızla yolculuğunuz özel aracınız kadar rahat!

Kuşkusuz ulaşım turun kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Turumuzun butik olmasının verdiği avantajla Karadeniz yollarına uygun en ideal aracı kullanıyoruz. Tur için özel alınmış aracımızın koltuk aralıklarını genişletmek ve bagaj kapasitesini artırmak için yolcu kapasitesi 20 kişi’den 17 kişiye düşürülmüştür. İçerisinde klima ve buzdolabı bulunmakta, tüm koltuklar yatar ve pulmandır. Rehber ve şoför için ayrılmış koltuklar hariç 15 kişilik kapasite ve kişi başı bir büyük valiz alacak kadar bagajı vardır. Aracın iç koridor yüksekliği 2m dir. Bütün gezi boyunca tek tip araç kullanılmaktayız.

 

Yöre ve yöre kültürünü iyi bilen deneyimli ve sempatik kokartlı rehberlerimiz geziniz süresince sizlere eşlik edecek, her konuda yardımcınız olacaktır.
Ali AYVAZOĞLU, Kokartlı Rehber / İngilizce Ali AYVAZOĞLU
Ömer Faruk ÖĞRETMEN, Kokartlı Rehber / İngilizce Ömer Faruk ÖĞRETMEN
Taner DEMİRBULUT, Kokartlı Rehber / İngilizce Taner DEMİRBULUT
   

Öğle Yemeği width=YEMEK

  

Zenofon Tours width=YANINIZA ALMANIZ ÖNERİLİR

Türsab Turkish Airlines Telefon
Facebook Twitter g+ YouTube
tanerguide